DocuNote SafeBox hjælper din virksomhed helt i mål med EU´s persondataforordning


Kåret som branchens førende gdpr-leverandør

Bestil information

DocuNote SafeBox Partnerliste

Herunder finder du listen over DocuNote SafeBox Partnere, der kan hjælper og støtter jer med det juridiske. Med DocuNote SafeBox bindes alting sammen, så I kommer sikkert og helt i mål – endda til en overkommelig økonomi.

Beierholm, Aalborg
Telefon: 98 18 72 00
Mail: aalborg@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Aarhus
Telefon: 87 32 57 00
Mail: aarhus@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Haderslev
Telefon: 74 52 18 12
Mail: haderslev@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Hadsund
Telefon: 98 57 24 44
Mail: hadsund@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Hobro
Telefon: 98 52 09 99
Mail: hobro@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Kolding
Telefon: 75 53 74 00
Mail: kolding@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, København
Telefon: 39 16 76 00
Mail: koebenhavn@beierholm.dk
www.beierholm.dk

 

Beierholm, Nykøbing Falster
Telefon: 54 84 88 00
Mail: nykoebingf@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Næstved
Telefon: 55 77 08 77
Mail: naestved@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Odense
Telefon: 66 15 85 55
Mail: odense@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Ringsted
Telefon: 57 61 84 44
Mail: ringsted@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Slagelse
Telefon: 57 61 84 44
Mail: slagelse@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Vejle
Telefon: 75 82 87 44
Mail: vejle@beierholm.dk
www.beierholm.dk

Beierholm, Viborg
Telefon: 86 61 18 11
Mail: viborg@beierholm.dk
www.beierholm.dk

 

Jurist Gitte Aaberg
Telefon: 28970326
Mail: mail@gitteaaberg.dk
www.gitteaaberg.dk

National Revision, Randers
Telefon: 86 42 60 11
Mail: nr@nationalrevision.dk
www.nationalrevision.dk

National Revision, Mariager
Telefon: 98 58 34 44
Mail: nr@nationalrevision.dk
www.nationalrevision.dk

National Revision, Auning
Telefon: 86 48 46 00
Mail: nr@nationalrevision.dk
www.nationalrevision.dk

Maximize Consult, Mette Dahl Pedersen
Telefon: 21 20 00 30
Mail: mdp@maximizeconsult.dk
www.maximizeconsult.dk

Atea
Telefon: 70 25 25 50
Mail: info@atea.dk
www.atea.dk

Jesper Rosleff
Senior Business Advisor

E-mail jer@intranote.dk
Telefon  2085 9020

Lisa Hein Ruggaard
Team Coordinator

E-mail lru@intranote.dk
Telefon 6162 1431

Vil du vide mere om DocuNote SafeBox?

Så kontakt os eller en af vores partnere. 

Vil du være partner?

Så kontakt Jesper Rosleff for at drøfte, hvordan du nemt kan hjælpe dine kunder helt i mål med GDPR.

Læs også mere om:

Send dokumenter, kontrakter mm til elektronisk underskrift. Læs mere

Øget kvalitet og færre manuelle opgaver opnået på en simpel og intuitiv
måde. Læs mere

De bedste muligheder for at imødekomme den nye EU Persondataforordning og efterleve compliance. Læs mere

Fuldt overblik over kontrakterne og fleksibel mulighed for metadata, integrationer og opgavestyring. Læs mere